Zostaw nam wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
KATEGORIE

Artecholin N, 4,55 g/5 ml, płyn doustny, 100 ml

14,47 zł

Produkt przeznaczony jest do tradycyjnego stosowania w niestrawnościach (z objawami zgagi, odbijania, nudności) i zaburzeniach żołądkowo-jelitowych spowodowanych niedostatecznym wydzielaniem soku żołądkowego i żółci.

Ilość
W magazynie

Artecholin N,  4,55 g/5 ml, płyn doustny, 100 ml
produkt leczniczy wydawany bez przepisu lekarza

Skład:
100 ml płynu zawiera 100 ml wyciągu złożonego płynnego (Extractum compositum fluidum) (0,67:1) z: ziela bylicy boże drzewko (Artemisiae abrotani herba), owocu ostropestu plamistego (Silybi mariani fructu), liścia mięty pieprzowej (Menthae piperitae folio), ziela drapacza lekarskiego (Cnici benedicti herba), korzenia mniszka lekarskiego (Taraxaci radicae), ziela krwawnika (Millefolii herba) (35/15/8/3/3/3), rozpuszczalnik ekstracyjny: etanol 70% (V/V).
Produkt zawiera 60-70% (V/V) etanolu.

Wskazania do stosowania:
Produkt przeznaczony jest do tradycyjnego stosowania w niestrawnościach (z objawami zgagi, odbijania, nudności) i zaburzeniach żołądkowo-jelitowych spowodowanych niedostatecznym wydzielaniem soku żołądkowego i żółci.

Przeciwwskazania:
Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu, uczulenie na rośliny z rodziny astrowatych (Asteraceae, dawniej Compositae) np. krwawnik, rumianek, arnikę, uczulenie na mentol, w zapaleniu dróg żółciowych, w przypadku kamieni żółciowych i innych schorzeniach dróg żółciowych, w zapaleniu wątroby, w czynnej chorobie wrzodowej i refluksie żołądkowo-jelitowym.

Sposób i droga podania:
Dorośli i młodzież od 12 lat. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej przyjmować doustnie do 3 razy dziennie przed lub w czasie posiłku po 5 ml preparatu rozcieńczonego w niewielkiej ilości płynu. Lek przeznaczony jest do doraźnego stosowania.

Lek przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.

Nazwa i adres podmiotu odpowiedzialnego:
Phytopharm Klęka S.A., Klęka 1, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu


0811

Specyficzne kody

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii: