Zostaw nam wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
KATEGORIE

Maska na oczy POSIFORLID®

34,95 zł

Maska na oczy POSIFORLID® firmy URSAPHARM to samoczynnie rozgrzewająca się maseczka na oczy do leczenia zapalenia brzegów powiek, dysfunkcji gruczołów Meiborna w krawędzi powiek, jęczmienia i gradówki. Przynosi także ulgę w zespole suchego oka i w zmęczonych, piekących i nadmiernie łzawiących oczach.

Ilość
W magazynie

Maska na oczy POSIFORLID®
Samonagrzewająca się maska na oczy

Maska na oczy POSIFORLID® firmy URSAPHARM to innowacyjna terapia ciepłem, przeznaczona do stosowania w zapaleniu brzegów powieki i dysfunkcji gruczołów Meiboma.
Terapia ciepłem upłynnia wydzielinę z gruczołów Meiboma, zapobiega tym samym jej zasychaniu na brzegach chorobowo zmienionej powieki. Maska dodatkowo wzmacnia ukrwienie brzegów powieki, co jest niezwykle ważne dla przywrócenia prawidłowej funkcji tych gruczołów .

Maska na oczy POSIFORLID®

Terapia ciepłem jest skuteczna wyłącznie w wilgotnym i ciepłym środowisku, w którym należy utrzymywać stałą temperaturę około 45 stopni Celsjusza przez 5-7 minut. Maska na oczy POSIFORLID® zapewnia idealne warunki do terapii, gdyż nagrzewa się samoistnie i można ją stosować do 90 razy.

Zalecane: 2 x dziennie

Producent:
Ursapharm sp. z o.o., ul. Malarska 6, 05-092 Łomianki

1004

Specyficzne kody

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

4 innych produktów w tej samej kategorii: