Zostaw nam wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
KATEGORIE

Pectosol, koncentrat do sporządzania roztworu doustnego, 40 g

8,50 zł

Produkt przeznaczony jest do stosowania w stanach zapalnych dróg oddechowych oraz przy utrudnionym odkrztuszaniu z zalegającą wydzieliną.

Ilość
Obecnie brak na stanie


Pectosol, koncentrat do sporządzania roztworu doustnego, 40 g
produkt leczniczy wydawany bez przepisu lekarza

Skład:
Extractum liquidum (1:3) ex: Thymi herba (ziele tymianku), Lichene Islandio (porost islandzki), Hyssopi herba (ziele hyzopu), Saponariae radice (korzeń mydlnicy)- (18cz.+7cz.+3cz.+2cz.) – 90 g / 100 g (ekstrahent 70% v/v), gliceryna

Wskazania do stosowania:
Pectosol jest preparatem stosowanym w stanach zapalnych dróg oddechowych oraz przy utrudnionym odkrztuszaniu z zalegającą wydzieliną.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników.

Sposób i droga podania:
Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: 3 razy na dobę pić po 1 łyżeczce Pectosolu (ok. 5 ml) rozpuszczonej w 1/2 szklanki (ok. 125 ml) wody.

Ostrzeżenia specjalne i środki ostrożności dotyczące stosowania:
Ze względu na zawartość etanolu (Pectosol zawiera 57-63 % v/v etanolu, tj. średnio 2,4 g w dawce jednorazowej, co stanowi ekwiwalent 60 ml piwa i 25 ml wina) może być szkodliwy dla osób cierpiących na chorobę alkoholową, ze schorzeniami wątroby lub epilepsją. Nie należy podawać leku dzieciom poniżej 12 roku życia.

Stosowanie w okresie ciąży i karmienia:
Bezpieczeństwo stosowania produktu leczniczego Pectosol w okresie ciąży i karmienia piersią nie zostało ustalone. Nie zaleca się stosowania produktu w tym okresie.

Lek przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.

Nazwa i adres podmiotu odpowiedzialnego:
Herbapol Warszawa Sp. z o. o., ul. Ołówkowa 54, 05-800 Pruszków


Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz inne informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


0086

Specyficzne kody

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: