Zostaw nam wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
KATEGORIE

Pelafen®, 20 mg, 30 tabletek powlekanych

19,95 zł

Lek tradycyjnie stosowany w objawowym leczeniu przeziębienia. Pelafen® jest tradycyjnym produktem leczniczym roślinnym do stosowania w określonych wskazaniach wynikających wyłącznie z długotrwałego stosowania. Zawiera wyciąg z korzenia pelargonii.

Ilość
Obecnie brak na stanie


Pelafen®, 20 mg, 30 tabletek powlekanych

produkt leczniczy wydawany bez przepisu lekarza

Skład:
Jedna tabletka powlekana zawiera 20 mg suchego wyciągu z Pelargonium sidoides DC i/lub Pelargonium reniforme Curt., radix (korzenia pelargonii) – Pelargonii radicis extractum siccum (4-7:1). Rozpuszczalnik ekstrakcyjny: etanol 14% (V/V). Pełny wykaz substancji pomocniczych w ulotce.

Wskazania do stosowania:
Tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany w objawowym leczeniu przeziębienia. Pelafen® jest tradycyjnym produktem leczniczym roślinnym do stosowania w określonych wskazaniach wynikających wyłącznie z długotrwałego stosowania.

Przeciwwskazania:
Lek Pelafen® nie powinien być stosowany w przypadku: nadwrażliwości na substancję czynną (wyciąg z korzenia pelargonii) lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Sposób i droga podania:
Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, przyjmować lek doustnie: dorośli i młodzież powyżej 12 lat:  1 tabletka 3 razy na dobę (rano, w południe, wieczorem); dzieci w wieku 6-12 lat: 1 tabletka 2 razy na dobę (rano i wieczorem).Nie zaleca się stosowania produktu u dzieci poniżej 6 lat.
Połykać w całości, popijając niewielką ilością wody. Nie rozgryzać. Jeśli mimo stosowania leku objawy nasilą się lub nie ustępują w ciągu 1 tygodnia lub wystąpią działania niepożądane, należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.
Nie należy stosować leku Pelafen® po upływie terminu ważności. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.

Lek przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.

Nazwa i adres podmiotu odpowiedzialnego:
Phytopharm Klęka S.A., Klęka 1, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu


0830

Specyficzne kody

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii: