Zostaw nam wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
KATEGORIE

Wkładki anatomiczne Tena Lady Extra, 10 sztuk

15,95 zł

Specjalistyczna podpaska TENA Lady Extra została stworzona z myślą o ochronie w nietrzymaniu moczu. Miękkie specjalistyczne podpaski o anatomicznym kształcie. Dyskretne, dopasowane, chłonne, redukują nieprzyjemny zapach. Zapewniają natychmiastową suchość i komfort.

Ilość
W magazynie

Wkładki anatomiczne Tena Lady Extra, 10 sztuk

Opis produktu
System Body Shaped DryZone — doskonałe dopasowanie, chłonność i dyskrecja

TENA Lady nie tylko zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa, ale także dyskrecję i ochronę przed przeciekaniem. Wkłady anatomiczne TENA Lady mają strefę chłonną dopasowaną do kształtu ciała, co zapewnia komfort i wygodę podczas noszenia.

System Fresh Odour Control redukuje nieprzyjemny zapach.

TENA Lady posiadają system Fresh Odour Control. Ten system mikropereł zapewnia świeżość, redukując namnażanie bakterii wytwarzających amoniak, co eliminuje nieprzyjemny zapach. Nasz produkt zapewnia dyskrecję, wygodę i uczucie komfortu.

Dzięki miękkim i elastycznym gumkom na krawędziach, specjalistyczne podpaski TENA Lady lepiej dopasowują się do kształtów ciała, co zapewnia dodatkową ochronę przed przeciekaniem i większą wygodę.

Wsad Dry Fast Core zapewnia bardzo skuteczną ochronę przed przeciekaniem. Superchłonny wsad odizolowuje mocz i trzyma go z daleka od skóry. Delikatny dla skóry materiał Silky Soft Surface.

Materiał Silky Soft Surface ma gładką i delikatną powierzchnię podobną do tkaniny, która momentalnie odciąga wilgoć — skóra pozostaje sucha, co sprzyja jej zdrowiu.

Pakowane pojedynczo. Każda TENA Lady jest pakowana osobno, dzięki czemu można ją dyskretnie zabierać ze sobą.
Miękki, oddychający materiał zewnętrzny sprzyja zdrowiu skóry

TENA Lady mają miękki, oddychający materiał zewnętrzny, który pozwala na obieg powietrza i sprzyja zdrowiu skóry. Większa przewiewność, poprawia wygodę i daje uczucie suchości i świeżości.

Opakowanie: 10 szt.

Producent:
SCA Hygiene Products AB
SE-405 00 Goteborg Sweden

1859

Specyficzne kody

Zobacz także

12 innych produktów w tej samej kategorii: