Zostaw nam wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
KATEGORIE

Wkładki higieniczne Tena Lady Ultra Mini, 28 sztuk

10,95 zł

Wkładki stworzone specjalnie z myślą o kobietach z bardzo lekkim nietrzymaniem moczu. Zapewniają szybsze wchłanianie i bardziej suchą powierzchnię niż zwykłe wkładki higieniczne.

Ilość
W magazynie

Wkładki higieniczne Tena Lady Ultra Mini, 28 sztuk

Większa pewność dzięki systemowi Fresh Odour Control

Nie musisz ograniczać aktywności! TENA Lady mają system Fresh Odour Control z mikroperełkami, które zamykają płyn i chronią przed nieprzyjemnym zapachem. Dzięki TENA będziesz czuć się świeżo i pewnie niezależnie od stojących przed Tobą wyzwań.

Wkładki TENA Lady mają jedwabistą powierzchnię podobną do tkaniny, która jest wyjątkowo delikatna dla skóry. Dzięki temu TENA Lady są tak wygodne, że prawdopodobnie zapomnisz, że je nosisz.

Wkładki TENA Lady mają unikalny, bardzo cienki wkład, który zapewnia kilkukrotnie większą chłonność niż zwykłe wkładki higieniczne. Zawiera on mikroperełki, które zatrzymują i izolują mocz. Dzięki wkładkom TENA Lady będziesz czuć się sucho i świeżo.

TENA Lady mają specjalną perforowaną powierzchnię, która błyskawicznie absorbuje płyn, dzięki czemu skóra pozostaje świeża i sucha. TENA Lady pozwolą Ci czuć się wygodnie i sucho przez cały dzień.

Opakowanie: 28 szt.

Producent:
SCA Hygiene Products AB
SE-405 00 Goteborg Sweden

1325

Specyficzne kody

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: