Zostaw nam wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
KATEGORIE

Czy istnieje możliwość osobistego odbioru towaru?
Tak. Nasza apteka znajduje się pod adresem:
Apteka Naturalnie Zdrowi
ul. Grabowa 5
83-200 Starogard Gdański
 
Jakie są możliwości płatności za zamówienie?
Istnieje możliwość płatności przy odbiorze oraz płatność na konto – jego numer oraz szczegółowe dane są podane po dokonaniu zamówienia.

W jaki sposób można złożyć reklamację?
Reklamacje można składać drogą mailową na adres: poczta@apteka-naturalniezdrowi.pl. Reklamacji podlega towar: uszkodzony, niezgodny z zamówieniem lub przeterminowany. Całkowite koszty przesyłki ponosi Kupujący.

Czy można dokonać zwrotu zakupionych produktów?
Zgodnie z polskim prawem każdy Klient ma możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru (w stanie nienaruszonym) w terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. W przypadku zakupu leków i wyrobów medycznych konieczne jest podanie powodu zwrotu.

Jak długo trwa wysyłka zamówienia?
Każda paczka wysyłana jest kurierem DPD. Średni czas dostawy szacowany jest na 2 dni. Uwaga – nie ma możliwości wysyłki zamówienia poza granice Polski.

Czy istnieje możliwość wystawienia faktury VAT za zakupione produkty?
Tak, wystarczy przy rejestracji konta zaznaczyć opcję "Będę również kupować na firmę" - wprowadzając dodatkowe dane firmy.

Czym różnią się leki od suplementów diety?
Suplementy diety, w przeciwieństwie do leków, nie mają właściwości leczniczych i są przeznaczone do uzupełnienia tych składników żywności, których nie jesteśmy w stanie dostarczyć z pokarmem. Różnią się też obostrzeniami prawnymi - w przypadku leków należy spełniać (również cyklicznie) szereg wymagań prawnych i pozostawać pod nadzorem m. in. Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego czy Narodowego Instytutu Leków. W przypadku suplementów diety nadzór jest znacznie mniejszy.
 
Czym są "tradycyjne produkty lecznicze roślinne"?
Zgodnie z prawem farmaceutycznym są nimi produkty, które mogą być stosowane bez nadzoru lekarza w celach leczniczych, diagnostycznych lub do monitorowania terapii. Można je stosować wyłącznie w formie doustnej, zewnętrznej lub poprzez inhalację. Mają ponadto potwierdzoną skuteczność i działanie farmakologiczne. Różnią się od suplementów diety znacznie większą kontrolą, badaniami oraz rejestracją i dopuszczeniem do obrotu przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.