Zostaw nam wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
KATEGORIE

Regulamin

Regulamin zawiera uregulowania organizacyjne strony. Jego akceptacja jest warunkiem dokonywania zakupów w naszej aptece internetowej oraz użytkowania sklepu internetowego.

REGULAMIN APTEKI NATURALNIE ZDROWI z 2017-11-01 

    1. Właścicielem i zarządzającym danymi Apteki Naturalnie Zdrowi jest Laboratorium Farmaceutyczne Labofarm Sp. z o.o., ul. Lubichowska 176 b, 83-200 Starogard Gdański wpisane przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy do do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000100068; NIP: 5921920494; REGON: 191976402 Numer zezwolenia na prowadzenie apteki wydany przez Pomorski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Gdańsku: 1031/2017. Apteka przyjmuje zamówienia za pośrednictwem strony internetowej: https://apteka-naturalniezdrowi.pl

    2. Aby zamówienie zostało poprawnie zrealizowane, konieczne jest wypełnienie wymaganych pól w formularzu zamówienia wraz z podaniem prawidłowego adresu e-mail, adresu do wysyłki oraz numeru telefonu kontaktowego.

    3. Dokonując zamówienia i zatwierdzając poniższy regulamin, kupujący upoważnia firmę spedycyjną do odbioru za niego leków nabytych poprzez naszą witrynę i dostarczenie ich pod wskazany adres.

    4. Zamówienie zostanie potwierdzone w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Również nadanie przesyłki do klienta zostanie potwierdzone mailem.

    5. Do każdego zamówienia zostanie dołączony paragon fiskalny lub na życzenie zamawiającego faktura VAT.

    6. Przesyłki dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej. Dostawy za pomocą firmy kurierskiej realizowane są od poniedziałku do piątku.

    7. Koszt przesyłki naliczany jest automatycznie w zależności od kwoty zamówienia. Standardowo, jeżeli kwota zamówienia przekracza 250 zł brutto wysyłka realizowana jest na nasz koszt, poniżej tej kwoty koszt wynosi 13 zł. Obowiązujące promocje na stronie, mogą obniżyć minimalną wartość zamówienia dla darmowej przesyłki.

    8. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych w przypadku dostępności produktu na rynku. Nie wysyłamy za granicę.

    9. W razie wątpliwości można skontaktować się z osobą odpowiedzialną za zamówienia za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail lub telefonicznie.

    10. Nasza Apteka nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie wynikające z nieterminowych dostarczeń paczek z winy spedytora.

    11. Jeżeli paczka dotrze do Państwa uszkodzona, prosimy o jej nie odbieranie lub spisanie protokołu szkody przy kurierze wraz z informacją w jaki sposób paczka była zabezpieczona.

    12. Zgodnie z ustawą z dn. 2 marca 2000r. o ochronie praw konsumentów (Dz.U. nr 22 poz. 271 z późniejszymi zmianami) klientowi przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia bez podania przyczyny zwrotowi nie podlegają leki i wyroby medyczne.

    13. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie towaru w stanie niezmienionym tj. w nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania wraz z dowodem zakupu. Całkowite koszty przesyłki ponosi Kupujący.

    14. Reklamacji podlega towar: uszkodzony, niezgodny z zamówieniem, przeterminowany.

    15. Reklamacje dotyczące przesyłek należy składać droga mailowa podając: nr zamówienia, czego dotyczy reklamacja, propozycje rozwiązania zaistniałego problemu. Osoba odpowiedzialna za zamówienia skontaktuje się z Państwem telefonicznie oraz mailowo w ciągu 24 godzin (dni robocze) i przekaże informację odnośnie dalszego postępowania.

    16. W przypadku uznania reklamacji nastąpi wymiana towaru lub wypłata równowartości zareklamowanego towaru na Państwa konto bankowe.

    17. Zwroty i reklamacje zamówień wysłane do Apteki Naturalnie Zdrowi jako paczka pobraniowa nie będą przyjmowane.

    18. Produkty oferowane przez naszą aptekę są produktami dostępnymi bez recepty. Wszystkie preparaty są produktami oryginalnymi, zarejestrowanymi i dopuszczonymi do obrotu w Polsce.

    19. Apteka internetowa Naturalnie Zdrowi stara się, aby zdjęcia, informacje o dostępnych produktach były aktualne. Podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i wyrażone są w złotych polskich.

    20. Dostępną formą płatności jest płatność gotówką przy odbiorze zamówienia u kuriera firmy spedycyjnej, w siedzibie apteki lub przelew na podane konto.

    21. Złożenie zamówienia w Aptece internetowej Naturalnie Zdrowi jest równoznaczne z zapoznaniem się z regulaminem i zobowiązuje Zamawiającego do jego przestrzegania.

    22. Złożenie zamówienie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych w celu jego realizacji.

    23. Prowadzimy sprzedaż tylko do odbiorców indywidualnych oraz do podmiotów nieprowadzących sprzedaży detalicznej i hurtowej.