Zostaw nam wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
KATEGORIE

Trawienie

Leki na trawienie bez recepty.

Zioła czy syntetyki w dolegliwościach jelitowo żołądkowych?

W dolegliwościach jelitowo, żołądkowych zioła bardzo często są skuteczną i bezpieczną pomocą.

Przewagą stosowania ziół nad syntetykami jest to, że przy podobnym efekcie terapeutycznym, są bezpieczniejsze dla organizmu i przy odpowiednim stosowaniu nie powodują uzależnień.

Trzeba pamiętać aby stosować tylko leki i suplementy ziołowe produkowane przez renomowanych producentów, które są gwarancją bezpiecznej i skutecznej kuracji.W tej kategorii znajdziecie państwo  ziołowe leki i suplementy na trawienie, zaparcia, wzdęcia, przejedzenie bez recepty.

Między innymi Zioła poprawiające trawienie zawierające:

- mniszek lekarski,

- owoc kminku,

- liść mięty pieprzowej

- korę kruszyny,

które często są określane jako naturalny sposób na niestrawność, wzdęcia, przejedzenie.

Zioła przeczyszczające w formie naparów do zaparzania bądź tabletki z senesem są skutecznym rozwiązaniem w leczeniu zaparć.

Zaparcia u dzieci lub kobiet w ciąży są częstym problemem w takim przypadku warto rozważyć zastosowanie nasion babki płesznik.

Leki ziołowe- Tabletki przeciw niestrawności oraz Senefol produkowane przez firmę Labofarm są ugruntowanymi na rynku preparatami ziołowymi pomagającymi przy dolegliwościach układu trawiennego m. in. takich jak wzdęcia, uczucie przejedzenia.

Jeśli masz pytania:

Co na zaparcia?

Co na trawienie/niestrawność?

Co na wzdęcia?

Zapraszamy do kontaktu: lekarz@naturalniezdrowi.pl

Artykuł wyłącznie edukacyjno-informacyjny. Jego na celem poprawienie wiedzy i komunikacji między pacjentem a lekarzem, nie może zastępować diagnozy bądź porady lekarskiej. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie porad zawartych na stronie.