Zostaw nam wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
KATEGORIE

Liść szałwii - Salviae folium, 30 saszetek (na zgagę, wzdęcia i nadmierną potliwość)

Liść szałwii - Labofarm
  • Liść szałwii - Labofarm
9,63 zł

Lek ziołowy stosowany w dolegliwościach trawiennych takich jak zgaga, wzdęcia oraz w łagodzeniu nadmiernego pocenia. Zewnętrznie do łagodzenia stanów zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła oraz skóry.

Ilość
W magazynie

Skład saszetki:

Liść szałwii (Salviae folium)     - 1,5 g

Wskazania do stosowania:
Tradycyjnie do stosowania doustnego: w objawowym leczeniu łagodnych dolegliwości trawiennych, takich jak zgaga i wzdęcia,w łagodzeniu nadmiernego pocenia.
Tradycyjnie do stosowania miejscowego: w objawowym leczeniu stanów zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła, w łagodzeniu stanów zapalnych skóry o niewielkim nasileniu.

Działanie:
Przeciwzapalne, przeciwpotne, dezynfekujące, reguluje działanie układu pokarmowego.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na substancję czynną.

Dawkowanie, sposób stosowania i droga podania:

Droga podania:
Doustnie, na śluzówkę błony śluzowej i gardła, na skórę.

Dawkowanie:
W zaburzeniach trawiennych: Dorośli: 1 saszetkę leku zalać 1 szklanką (ok. 200 ml) wrzącej wody i zaparzać pod przykryciem przez ok. 15 minut. Pić 3 razy dziennie świeżo przygotowany napar, nie dłużej niż przez 2 tygodnie.
W nadmiernym poceniu: Dorośli: 1 saszetkę leku zalać ½ szklanki (ok. 100 ml) wrzącej wody i zaparzać pod przykryciem przez ok. 15 minut. Pić 1 raz dziennie świeżo przygotowany napar, nie dłużej niż przez 2 tygodnie.
W stanach zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła: Dorośli: 2 saszetki leku zalać ½ szklanki (ok. 100 ml) wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem przez ok. 15 minut. Stosować kilka razy dziennie do płukania jamy ustnej i gardła, nie dłużej niż przez tydzień.
W stanach zapalnych skóry: Dorośli: 2 saszetki leku zalać ½ szklanki (ok. 100 ml) wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem przez ok. 15 minut. Jałowe gaziki nasączone przygotowanym naparem, przykładać na skórę 2-4 razy dziennie. Średni czas stosowania wynosi 2 tygodnie.

Podmiot odpowiedzialny:
Laboratorium Farmaceutyczne Labofarm Sp. z o.o. Sp. k.


Tradycyjny produkt leczniczy roślinny do stosowania w wymienionych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

0034

Specyficzne kody

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

15 innych produktów w tej samej kategorii: