Zostaw nam wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
KATEGORIE

Octedin max plus, spray biobójczy 30 ml

14,50 zł

Octedin MAX PLUS to produkt służący do higienicznej dezynfekcji rąk, wykazujący działanie wirusobójcze (w tym na koronawirusa), bakteriobójcze oraz grzybobójcze. Przeznaczony jest do powszechnego stosowania, tj. zarówno w domu, w podróży, w miejscach publicznych, jak i w jednostkach służby zdrowia.

Ilość
W magazynie

Octedin max plus, spray biobójczy 30 ml

Substancja czynna:
etanol 70 g / 100 g, gliceryna

Liczne opublikowane badania opisują aktywność bakterio-, grzybo- i wirusobójczą etanolu oraz produktów zawierających etanol w swym składzie.Liczne przeprowadzone badania potwierdziły, że alkohol etylowy w roztworze o stężeniu od 60% do 70% zmniejsza liczbę bakterii na rękach pracowników służby zdrowia znacznie lepiej niż mycie rąk zwykłym mydłem i wodą. Wykazano, że etanol jest skuteczny przeciwko różnym wirusom otoczkowym jak i bezotoczkowym wirusom RNA oraz DNA.
Etanol w stężeniu 62-71% działa skutecznie wirusobójczo przeciw ludzkim koronawirusom SARS, MERS, HCoV po upływie 1 minuty. Eksperci są zdania, że to stężenie etanolu jest również skuteczne przeciwko SARS-CoV-2

Sposób użycia: 
Roztwór gotowy do stosowania. Produkt należy stosować w stanie nierozcieńczonym na czyste i suche dłonie.
DEZYNFEKCJA HIGIENICZNA: Spryskać dłonie dokładnie, tak by były całkiem wilgotne na całej swojej powierzchni płynem (ok. 3 ml) i wcierać dokładnie w skórę rąk przez minimum 30 sekund. Odczekać do całkowitego wyschnięcia.

Produktu Octedin MAX PLUS należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Producent:
Phytopharm Klęka S.A., Klęka 1, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą


2442

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: