Zostaw nam wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
KATEGORIE

Pakiet suplementów URODA-DETOX

  • -20%
  • Pakiet
87,45 zł
69,96 zł Zniżka 20%

Zamiast 96,93 zł

Pakiet skompletowany z myślą o osobach, które dbają o aktywny i zdrowy tryb życia. Kompleksowy zestaw: URODA, DETOKSYKACJA, PRAWIDŁOWA WAGA

Ten pakiet zawiera

Skrzyp AD- na urodę, skórę i paznokcie
SKRZYP AD, 60 tabletek (uroda, skóra, paznokcie)
22,70 zł
x 1
DETOX Fix Labodied
DETOX FIX, 20 saszetek (detoksykacja)
10,99 zł
x 1
HERBODERMA, 60 tabletek (zdrowa cera, detoksykacja)
15,38 zł
x 1
Labodiet Detox - wspomaga metabolizm
DETOX, 60 tabletek (detoksykacja)
18,97 zł
x 1
Labodiet Odchudzanie
ODCHUDZANIE, 60 tabletek
19,39 zł
x 1
Uroda fix (problemy skórne, trądzik)
URODA FIX, 20 saszetek (problemy skórne)
9,50 zł
x 1
Ilość
W magazynie

Szczegóły produktów:

LABODIET URODA FIX
zawiera fiołek, cykorię, pokrzywę, kłącze perzu, owocnie fasoli. Fiołek i cykoria wspomagają trawienie. Fiołek i pokrzywa pomagają poprawić ogólny stan i wygląd skóry. 

LABODIET SKRZYP AD
zawiera ziele skrzypu oraz witaminy A i D. Witamina A pomaga zachować zdrową skórę. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu. Ziele skrzypu pomaga utrzymać skórę i paznokcie w optymalnym stanie.

LABODIET DETOX FIX
zawiera ziele fiołka trójbarwnego, liść pokrzywy, korzeń mniszka, ziele czystka. Ziele fiołka trójbarwnego poprawia ogólny stan i wygląd skóry, a liść pokrzywy przyczynia się do jej oczyszczenia. Korzeń mniszka wspomaga funkcjonowanie wątroby i dróg żółciowych. Fiołek wspomaga trawienie. Liść pokrzywy wzmacnia siły witalne organizmu.

LABODIET HERBODERMA
zawiera kłącze perzu, korzeń cykorii, ziele fiołka trójbarwnego, liść pokrzywy, owocnia fasoli. Fiołek i cykoria wspomagają trawienie. Fiołek i pokrzywa poprawiają ogólny stan i wygląd skóry.  Pokrzywa przyczynia się do oczyszczenia skóry i jest pomocna w przypadku skóry problematycznej.

LABODIET DETOX
zawiera ziele fiołka trójbarwnego, liść pokrzywy, korzeń mniszka oraz ziele czystka. Ziele fiołka trójbarwnego poprawia ogólny stan i wygląd skóry, a liść pokrzywy przyczynia się do jej oczyszczenia. Korzeń mniszka wspomaga funkcjonowanie wątroby i dróg żółciowych. Fiołek wspomaga trawienie. Liść pokrzywy wzmacnia siły witalne organizmu.

LABODIET ODCHUDZANIE
zawiera kłącze perzu, ziele skrzypu, ziele i korzeń mniszka oraz korzeń lukrecji. Korzeń i ziele mniszka przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania wątroby i dróg żółciowych. Kłącze perzu pomaga zmniejszyć apetyt. Korzeń lukrecji wspomaga utratę wagi.

Specyficzne kody

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

3 innych produktów w tej samej kategorii: