Zostaw nam wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
KATEGORIE

Syrop z sulfogwajakolem, Sulfogaiacoli sirupus, 0.06 g/g, syrop, 125 g

8,50 zł

Tradycyjny środek pobudzający wydzielanie śluzu w drzewie oskrzelowym, zmniejszający gęstość i lepkość wydzieliny, ułatwiający odkrztuszanie.

Ilość
W magazynie

Syrop z sulfogwajakolem, Sulfogaiacoli sirupus, 0.06 g/g, syrop, 125 g
lek wydawany bez przepisu lekarza - OTC

Skład:
100g syropu zawiera: Sulfogaiacolum 6,0g, Aurantii amari pericarpii sirupus 94,0g. Zawartość etanolu: nie więcej niż 5,3 % (m/m).

Wskazania:

W stanach utrudnionego odkrztuszania, tzw. suchego kaszlu, w przypadkach stanów zapalnych układu oddechowego (np. w przeziębieniach).

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować leku u pacjentów z nadwrażliwością na sulfogwajakol, ze względu na działanie drażniące, oraz w stanach zapalnych żołądka lub przewodu pokarmowego. Środki ostrożności: Stosować ostrożnie u chorych na cukrzycę.

Sposób stosowania:
Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: 3 razy dziennie 10 ml (łyżka stołowa). Dzieci w wieku 6-12 lat: 3 razy dziennie 5 ml (łyżeczka od herbaty).

Warunki przechowywania:
Przechowywać w zamkniętych opakowaniach w temperaturze nie wyższej niż 25°C. Chronić od światła. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Podmiot odpowiedzialny:
Zakład Farmaceutyczny AMARA Sp. z o.o., ul. Stacyjna 5, 30-851 Kraków


Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

1843

Specyficzne kody

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

11 innych produktów w tej samej kategorii: