Sortuj po:
-
Paracetamol Hasco o smaku truskawkowym, zawiesina doustna 120mg/...
27,90 złLek Paracetamol Hasco o smaku truskawkowym, zawiesina doustna jest lekiem
przeciwgorączkowym i przeciwbólowym przeznaczonym do stosowania u niemowląt i dzieci. -
Pedicetamol® 100mg/ml, roztwór doustny, 30 ml
23,90 złPedicetamol® zawiera paracetamol, który należy do grupy leków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych. Lek jest stosowany w celu obniżenia gorączki trwającej nie dłużej niż 3 dni i uśmierzenia bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego. Dla niemowląt i dzieci.
-
Pedicetamol® 100mg/ml, roztwór doustny, 60 ml
32,90 złPedicetamol® zawiera paracetamol, który należy do grupy leków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych. Lek jest stosowany w celu obniżenia gorączki trwającej nie dłużej niż 3 dni i uśmierzenia bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego. Dla niemowląt i dzieci.