Zostaw nam wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
KATEGORIE

Succus Echinaceae, 2,425g/2,5 ml, płyn doustny, 50 ml

12,50 zł

Lek tradycyjnie stosowany wspomagająco w przeziębieniach, do krótkotrwałego zastosowania profilaktycznego, w celu zmniejszenia podatności na infekcje w okresach wzmożonych zachorowań.

Ilość
W magazynie

Succus Echinaceae, 2,425g/2,5 ml, płyn doustny, 50 ml
produkt leczniczy wydawany bez przepisu lekarza

Skład:
W 100 ml płynu znajduje się 100 ml soku ze świeżego ziela jeżówki purpurowej, stabilizowany etanolem (Echinaceae purpureae herbae recentis succus) (1:1).
Ekstrahent: etanol 96% (V/V), woda.
Zawartość etanolu w produkcie: 20-30% (V/V).

Wskazania do stosowania:
Produkt stosowany tradycyjnie, którego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu. Tradycyjnie stosuje się wspomagająco w przeziębieniach, do krótkotrwałego zastosowania profilaktycznego, w celu zmniejszenia podatności na infekcje w okresach wzmożonych zachorowań.

Przeciwwskazania:
Nie zaleca się stosowania preparatu: w przypadku postępujących chorób układowych (np. gruźlica, sarkoidoza, kolagenozy, stwardnienie rozsiane), w przypadku zakażenia wirusem HIV oraz innych schorzeniach o charakterze autoimmunologicznym i z autoagresji, w onkologii w przypadku terapii cytostatykami, u osób po transplantacji szpiku lub innych organów, w zaburzeniach układu hematologicznego, dotyczących białych krwinek (np. agranulocytoza, leukemia), w przypadku chorób alergicznych (np. pokrzywka, atopowe zapalenie skóry, astma), w przypadku uczulenia na rośliny z rodziny złożonych (Asteraceae/Compositae).

Sposób i droga podania:
Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, przyjmować lek: dorośli 3-4 razy dziennie po 2,5 ml, młodzież od 12 lat - 1ml 3 razy dziennie. Preparat przyjmować codziennie przez 10 dni. Powtórzenie kuracji skonsultować z lekarzem. leczenie najlepiej rozpocząć po pojawieniu się pierwszych objawów przeziębienia.

Lek przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.

Nazwa i adres podmiotu odpowiedzialnego:
Phytopharm Klęka S.A., Klęka 1, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu


0822

Specyficzne kody

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii: