Zostaw nam wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
KATEGORIE

Succus Urticae Phytopharm 2,425 g/2,5 ml, płyn doustny, 100 ml

14,95 zł

Lek stosowany wspomagająco w łagodnych stanach zapalnych dróg moczowych w celu zwiększenia ilości wydalanego moczu i poprawienia przepływu w drogach moczowych oraz pomocniczo w łagodnych dolegliwościach reumatycznych. Sok ze świeżego ziela pokrzywy stabilizowany etanolem.

Ilość
W magazynie

Succus Urticae Phytopharm 2,425 g/2,5 ml, płyn doustny, 100 ml
produkt leczniczy wydawany bez przepisu lekarza

Skład:
Substancją czynną produktu leczniczego jest sok ze świeżego ziela pokrzywy stabilizowany etanolem – (Urticae herbae succus) (1:1) – 100 ml.
Rozpuszczalnik ekstrakcyjny – etanol 96% (V/V), woda.
Zawartość etanolu w produkcie leczniczym wynosi 20-25% (V/V).

Wskazania do stosowania:
Succus Urticae Phytopharm jest produktem leczniczym roślinnym stosowanym tradycyjnie i jego skuteczność opiera się wyłącznie na doświadczeniu płynącym z długiego okresu stosowania leku.
Lek stosowany wspomagająco w łagodnych stanach zapalnych dróg moczowych w celu zwiększenia ilości wydalanego moczu i poprawienia przepływu w drogach moczowych oraz pomocniczo w łagodnych dolegliwościach reumatycznych.

Przeciwwskazania:
Nie stosować leku u osób z nadwrażliwością na ziele pokrzywy. Nie stosować w przypadku, gdy zalecane jest ograniczenie spożycia płynów (np. w poważnych chorobach serca lub nerek).
Ze względu na zawartość etanolu oraz braku danych dotyczących bezpieczeństwa stosowania nie należy stosować leku u dzieci poniżej 12 lat.

Sposób i droga podania:
Dorośli i młodzież od 12 lat. Lek należy przyjmować 3 razy dziennie po 22,5-5 ml, rozcieńczony niewielką ilością wody.Lek odmierzać za pomocą dołączonej miarki. Czas trwania terapii: nie stosować dłużej niż 14 do 28 dni.

Lek przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.

Nazwa i adres podmiotu odpowiedzialnego:
Phytopharm Klęka S.A., Klęka 1, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu


0498

Specyficzne kody

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

10 innych produktów w tej samej kategorii: