Zostaw nam wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
KATEGORIE

Woda utleniona, Hydrogenii peroxidum 3%, 100 g

2,50 zł

Woda utleniona do przemywania ran jako środek odkażający. Rozcieńczony roztwór stosowany jest również do płukania jamy ustnej w chorobach przyzębia, przepłukiwań kieszonek dziąsłowych w stanach zapalnych.

Ilość
W magazynie

Woda utleniona, Hydrogenii peroxidum 3%, 100 g
Roztwór na skórę, roztwór do stosowania w jamie ustnej
lek wydawany bez przepisu lekarza - OTC

Skład:
Hydrogenii peroxidum 30% (stabilizowany chemicznie) 10g, Kwas 1-hydroksyetano-1, 1-difosfonowy, Pirofosforan disodowy, Woda oczyszczona do 100g.

Wskazania:

Do przemywania ran jako środek odkażający. Rozcieńczony roztwór stosowany jest również do płukania jamy ustnej w chorobach przyzębia, przepłukiwań kieszonek dziąsłowych w stanach zapalnych.

Przeciwwskazania:

Ostre, wrzodziejące zapalenia dziąseł i uszkodzenia błony śluzowej jamy ustnej. Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku.

Sposób stosowania:
Podanie na skórę, na śluzówkę jamy ustnej. Na skórę do przemywania ran stosować w postaci nierozcieńczonej. Do płukania jamy ustnej rozcieńczyć 1 łyżkę wody utlenionej (5 ml) w szklance wody (250 ml).

Warunki przechowywania:
Przechowywać w zamkniętych opakowaniach w temperaturze nie wyższej niż 25°C. Chronić od światła. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Podmiot odpowiedzialny:
Zakład Farmaceutyczny AMARA Sp. z o.o., ul. Stacyjna 5, 30-851 Kraków


Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

1572

Specyficzne kody

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

10 innych produktów w tej samej kategorii: