Zostaw nam wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
KATEGORIE

Enterol® (Saccharomyces boulardii CNCM I‑745), 20 kapsułek

33,50 zł

Enterol® wskazany w leczeniu biegunek infekcyjnych oraz  w zapobieganiu biegunkom podróżnych.

Ilość
W magazynie

Enterol® (Saccharomyces boulardii CNCM I‑745), 20 kapsułek
Lek wydawany bez recepty

Skład:
Jedna kapsułka/saszetka zawiera 250 mg liofilizowanych drożdżaków S. boulardii CNCM I‑745 oraz substancje pomocnicze m.in.: laktoza jednowodna i fruktoza (saszetki)


Postać farmaceutyczna: kapsułka/proszek do sporządzania zawiesiny doustnej

Wskazania: Leczenie ostrych biegunek infekcyjnych; zapobieganie biegunkom związanym ze stosowaniem antybiotyków; nawracająca biegunka spowodowana zakażeniem Clostridium difficile, jako dodatek do leczenia wankomycyną lub metronidazolem; zapobieganie biegunkom związanym z żywieniem dojelitowym; zapobieganie biegunkom podróżnych

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą, pacjenci z cewnikiem założonym do żyły centralnej, pacjenci w stanie krytycznym lub pacjenci ze znacznie zmniejszoną odpornością, ze względu na ryzyko fungemii.

Dawkowanie:
Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta, lub według  zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.  
 
Zalecane dawkowanie u dorosłych i dzieci ostra biegunka infekcyjna: 1 do 2 kapsułek na dobę, przez okres do 1 tygodnia biegunka poantybiotykowa: 1 do 2 kapsułek na dobę, w trakcie i po antybiotykoterapii  biegunka spowodowana zakażeniem C. difficile: 4 kapsułki na dobę, przez okres do 4 tygodni biegunka związana z żywieniem dojelitowym: 1 do 2 kapsułek na dobę biegunka podróżnych: 1 do 4 kapsułek na dobę przez okres do 1 tygodnia.  
 
Sposób podawania Stosować doustnie. Kapsułkę należy połknąć popijając szklanką wody. Kapsułkę można otworzyć, a jej zawartość wsypać do niewielkiej ilości osłodzonego napoju, pokarmu lub dodać do butelki z pokarmem dla dziecka.  U dzieci w wieku poniżej 6 lat nie jest wskazane stosowanie kapsułek ze względu na możliwość zadławienia; zaleca się otwieranie kapsułek i dodawanie ich zawartości do napoju lub pokarmu.

Warunki przechowywania:
Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. 

Podmiot odpowiedzialny:
BIOCODEX, 7 avenue Gallieni, 94250 Gentilly, Francja
Biocodex Polska Sp. z o.o., ul. Krakowiaków 34, 02-255 Warszawa


Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

1361

Specyficzne kody

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii: