Zostaw nam wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
KATEGORIE

Nosonek – plastry aromatyczne, 5 plastrów

13,50 zł

Kompozycja naturalnych olejków eterycznych zawartych w plastrach  aromatycznych NOSONEK daje odświeżenie podczas oddychania aż do 8 godzin od otwarcia saszetki. Może być stosowany u dzieci od 2. roku życia i dorosłych.

Ilość
W magazynie

Nosonek – plastry aromatyczne, 5 plastrów

Zawartość olejków:
Eykaliptol, olejek eteryczny z eukaliptusa (Eucalyptus globulus leaf oil). Plaster wykonany jest z wiskozy oraz polipropylenu (PP), strona klejąca: kopolimery akrylowe.

Sposób użycia:
otworzyć saszetkę i wyjąć plaster, odkleić  zabezpieczającą folię ochronną i przykleić plaster na suche ubranie, na wysokości klatki piersiowej, w bezpiecznej odległości od twarzy, docisnąć plaster, aby nie odkleił się w trakcie użytkowania, po 8 godzinach plaster odkleić i wyrzucić. Każdy plaster jest jednorazowego użytku.

Ostrzeżenia:
Nie stosować produktu u osób z nadwrażliwością na którykolwiek ze składników produktu. Osoby chore na epilepsję nie powinny stosować produktu. Nie stosować bezpośrednio na skórę. Nie połykać, unikać kontaktu z ustami, nosem, śluzówką,
oczami i otwartymi ranami. Nie podgrzewać i nie wystawiać  na bezpośredni kontakt z ogniem. Produkt jest bezpieczny  i skuteczny tylko jeśli plastry są w stanie nieuszkodzonym. W przypadku wystąpienia objawów alergicznych zaprzestać stosowania produktu. W przypadku połknięcia niezwłocznie zgłosić się do lekarza. Przed użyciem kobiety ciężarne i karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem.     


Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze poniżej 30°C, w suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Dystrybutor:
Oleofarm Sp. z o.o., ul. Mokronoska 8, 52-407 Wrocław

2740

Specyficzne kody

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii: