Zostaw nam wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
KATEGORIE

Soyfem, 60 tabletek powlekanych

  • Nowy
34,90 zł

Lek zmniejsza nasilenie nieprzyjemnych dolegliwości występujących w okresie przekwitania.

Ilość
W magazynie

Soyfem, 60 tabletek powlekanych
Lek wydawany bez recepty

Skład: Wyciąg (jako wyciąg suchy) z Glycine max L., semen (nasion soi) (100 – 400 : 1), 100 mg

Wskazania: SOYFEM® jest wskazany do stosowania u kobiet w okresie przekwitania w celu łagodzenia występujących objawów, takich jak: uderzenia gorąca, nadmierna potliwość, zakłócenia snu, uczucie napięcia nerwowego i niepokoju.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na soję, olej sojowy, orzeszki ziemne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Ciąża i karmienie piersią.

Sposób użycia:
Zalecana dawka to 1 –2 tabletki dwa razy na dobę, rano i wieczorem.Lek przyjmuje się doustnie, najlepiej w trakcie posiłku, popijając tabletkę płynem.Linia podziału na tabletce tylko ułatwia rozkruszenie w celu ułatwienia połknięcia.Nie należy przekraczać 2 lat stosowania leku SOYFEM.

Warunki przechowywania:
Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed wilgocią.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Podmiot odpowiedzialny:
Biofarm® Sp. z o.o., ul. Wałbrzyska 13, 60-198 Poznań

2509

Specyficzne kody

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

3 innych produktów w tej samej kategorii: