Zostaw nam wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
KATEGORIE

Test owulacyjny LH paskowy Apteo Care, 5 pasków

  • Nowy
18,50 zł

Test owulacyjny LH paskowy APTEO CARE przeznaczony do samodzielnego wykonania. Test pozwala przewidzieć z dużym prawdopodobieństwem, kiedy wystąpi owulacja (czyli jajeczkowanie).

Ilość
W magazynie

Test owulacyjny LH paskowy Apteo Care, 5 pasków

Działanie:  Mniej więcej w połowie cyklu miesięcznego w organizmie kobiety dochodzi do nagłego wzrostu poziomu hormonu luteinizującego (LH), po którym w ciągu 24 do 48 godzin następuje owulacja i właśnie w tym czasie zajście w ciążę jest najbardziej prawdopodobne. Test owulacyjny pokazuje wynik pozytywny przy stężeniu LH 25 mlU/ml lub większym w moczu.

Sposób przechowywania: 15°C - 25°C

Wykonanie testu:

Test należy wykonywać w pomieszczeniu, w którym temperatura utrzymuje się w granicach 18-30°C.
Przed użyciem należy przygotować stoper.
Zebrać próbkę moczu do pojemnika testowego dołączonego do opakowania. Nie jest preferowana próbka pierwszego, porannego moczu.
Wyjąć test LH z saszetki foliowej, rozrywając ją w miejscu nacięcia i chwytając za jego górną część. Środek pochłaniający wilgoć, znajdujący się w środku saszetki, wyrzucić wraz z saszetką.
Zanurzyć pasek testowy w pobranym moczu do linii paska, tak jak pokazuje strzałka. Nie zanurzać powyżej linii MAX (maksimum).
Po 5 sekundach wyjąć pasek testowy z badanego moczu i umieścić go na płaskiej, czystej, suchej niechłonnej powierzchni.
Obserwować przemieszczanie się badanej próbki moczu przez strefę testową i kontrolną paska testowego. Odczekać, aż pojawią się barwne linie. 8. Wynik testu należy odczytać po 5 minutach od momentu zanurzenia paska testowego w moczu. Jeśli nie pojawi się żadna barwna linia, odczekać jeszcze 1 minutę. Jeżeli wynik jest pozytywny, to może być już zaobserwowany w czasie 40 sekund. Jednakże w celu potwierdzenia wyniku negatywnego, należy odczekać pełny czas reakcji (10 minut). Nie brać pod uwagę wyniku otrzymanego po czasie dłuższym niż 10 minut, bowiem może być on błędny. Po jednokrotnym użyciu test należy wyrzucić.

Producent / Podmiot odpowiedzialny: SYNOPTIS PHARMA1983

Specyficzne kody

3 innych produktów w tej samej kategorii: