Zostaw nam wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
KATEGORIE

Nasivin® Classic 0,5 mg/ml Oxymetazolini hydrochloridum, aerozol do nosa, 10 ml

19,95 zł

Lek Nasivin Classic stosuje się w obrzęku błon śluzowych występującym w zapaleniu błony śluzowej nosa, pochodzenia bakteryjnego i alergicznego. Dla dorosłych i dzieci od 6 lat.

Ilość
W magazynie

Nasivin® Classic 0,5 mg / ml Oxymetazolini hydrochloridum, Aerozol do nosa, roztwór
lek wydawany bez recepty

Skład:
1 ml leku Nasivin® CLASSIC zawiera: - 0,5 mg oksymetazoliny chlorowodorku (Oxymetazolini hydrochloridum), - inne składniki leku to: kwas cytrynowy jednowodny, sodu cytrynian, glicerol 85%, woda oczyszczona.

Działanie:
Lek Nasivin Classic zawiera jako substancję czynną oksymetazoliny chlorowodorek, który zwęża naczynia krwionośne. Podanie leku Nasivin Classic zmniejsza obrzęk zmienionej zapalnie błony śluzowej i hamuje nadmierne wydzielanie, co ułatwia swobodne oddychanie przez nos. Zmniejszenie przekrwienia błony śluzowej nosa powoduje również otwarcie i rozszerzenie przewodów odprowadzających zatok przynosowych i odblokowuje trąbki słuchowe. Ułatwia to usuwanie wydzieliny i wyleczenie zakażenia bakteryjnego.Lek Nasivin Classic w porównaniu z roztworem soli fizjologicznej, skraca średni czas ostrego zapalenia błony śluzowej nosa (zatkany nos, katar, kichanie, złe samopoczucie) z 6 do 4 dni.

Nasivin Classic nie zawiera substancji konserwujących.

Wskazania do stosowania:
Lek Nasivin Classic stosuje się w obrzęku błon śluzowych występującym w ostrym zapaleniu błony śluzowej nosa, naczynioruchowym zapaleniu błony śluzowej nosa, alergicznym zapaleniu błony śluzowej nosa, zapaleniu zatok przynosowych, zapaleniu trąbki słuchowej, zapaleniu ucha środkowego.

Sposób użycia:
Lek Nasivin Classic może być tylko stosowany u dorosłych i dzieci w wieku powyżej 6 lat. Leku nie należy stosować u niemowląt i dzieci w wieku do 6 lat. Dorośli i dzieci wieku powyżej6 lat1 dawka aerozolu Nasivin Classic do każdego otworu nosowego 2 do 3 razy nadobę.Leku nie należy stosować dłużej niż 5 do 7 dni.

Przeciwwskazania: jeśli u pacjenta występuje suche zapalenie błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa z tworzeniem się strupów);-jeśli pacjent ma uczulenie na substancję czynną lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku.

Przechowywać  lek w  miejscu  niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Podmiot odpowiedzialny:
P&G Health Germany GmbH Sulzbacher Str. 4065824 Schwalbach am Taunus Niemcy

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

0065

Specyficzne kody

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii: