Zostaw nam wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
KATEGORIE

PROFTIN - M, zasypka do stóp, 100 g

9,99 zł

Zasypka do stóp PROFTIN - M  zawiera olejek z drzewa herbacianego o właściwościach antybakteryjnych i przeciwgrzybiczych. Polecany do stosowania w profilaktyce chorób skórnych o podłożu bakteryjnym i grzybiczym.

Ilość
W magazynie

PROFTIN - M zasypka do stóp , 100 g

SKŁAD
Talc, Calcium magnesium dicarbonate, Boric acid, Zinc undecyleniate, Salicylic acid, Olejek z drzewa herbacianego ( Melaleuca Alternifolia).


WŁAŚCIWOŚCI I DZIAŁANIE
Bazująca na olejku z drzewa herbacianego zasypka do stóp, która przeznaczona jest do zapobiegania rozwojowi grzybic skóry stóp oraz chorób bakteryjnych. Zalecana do stosowania u osób, które korzystają ze wspólnych natrysków, łaźni, basenów, siłowni, sal gimnastycznych oraz innych obierków sportowych. Razem z nią możemy zminimalizować ryzyko chorób grzybiczych i bakteryjnych stóp.

Olejek drzewa herbacianego ma właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne, natomiast witamina E odpowiada za komfort skóry stóp poprzez jej nawilżenie. Zapobiega też przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Właściwości przeciwgrzybiczne olejku z drzewa herbacianego zostały zatwierdzone badaniami klinicznymi prowadzonymi na Oddziale Dermatologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Bytomiu z udziałem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.


ZASTOSOWANIE
Profilaktyka chorób skórnych, szczególnie skóry stóp o podłożu bakteryjnym i grzybiczym. Nie stosować u dzieci. Do użytku zewnętrznego.

STOSOWANIE
Stopy umyć i osuszyć, a następnie zasypać zasypką w odpowiedniej ilości. Preparat można stosować także do skarpetek oraz do obuwia. Stosować 1-2 razy dziennie.


Producent:
MELALEUCA, ul. Aleja Korfantego 5/1, 44-100 Gliwice

1569

Specyficzne kody

Zobacz także

14 innych produktów w tej samej kategorii: