Zostaw nam wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
KATEGORIE

Eludril classic płyn do płukania jamy ustnej, 200 ml

19,95 zł

Płyn do płukania jamy ustnej o zawartości 0,10% dwuglokonianu chlorheksydyny. Zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej i powstawaniu próchnicy.

Ilość
W magazynie

Eludril classic płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml

Płyn do płukania jamy ustnej o zawartości 0,10% stężenia dwuglokonianu chlorheksydyny. Zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej i powstawaniu próchnicy.

Wskazania: zapalenie dziąseł i choroby przyzębia, infekcje jamy ustnej, gardła, po protezowe odczyny zapalne, przed i po zabiegach chirurgicznych w gabinecie stomatologicznym (usuwanie złogów nazębnych, ekstrakcja zębów, wszczepianie implantów, chirurgiczne leczenia chorób przyzębia).

Zaleca się stosowanie płynu przez okres 2 tygodni. W okresie ciąży i karmienia przed użyciem preparatu skonsultować się z lekarzem. Płyn przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 14 roku życia. Płyn nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na chlorheksydynę lub chlorbutanol.


Sposób użycia:
Należy odmierzyć z pomocą dołączonej miarki 15ml płynu i uzupełnić ciepłą wodą do poziomu górnej kreski. Płukać 2-3 razy dziennie małymi porcjami, aż do wyczerpania miarki. Zaleca się stosowanie płynu do płukania jamy ustnej Eludril przez okres 2 tygodni.

Skład:
Glycerin, Alcohol, Water (Aqua), Aroma, CI 16255, Chlorhexidine Digluconate, Chlorobutanol, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Menthol, Limonene, Menthol (L-Menthol)

Płyn zawiera chlorobutanol oraz 44,2% alkoholu.

Dystrybutor:
Pierre Fabre Oral Care Medicament Polska Sp. z o.o.
ul. Belwederska 20/22, 02-762 Warszawa

0934

Specyficzne kody

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii: