Zostaw nam wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
KATEGORIE

Dentosept, płyn do płukania jamy ustnej,100 ml

16,95 zł

Lek tradycyjnie stosowany w zapaleniu dziąseł i jamy ustnej (w tym zapaleniu języka),w powierzchownym zapaleniu przyzębia,jako środek ściągający, przeciwbakteryjny i przeciwzapalny,w skłonności do krwawienia z dziąseł i pomocniczo w parodontozie jako środek ściągający. Zawiera wyciągi ziołowe z rumianku, kory dębu, szałwii, arniki, tataraku, mięty i tymianku.

Ilość
W magazynie

Dentosept, płyn do płukania jamy ustnej, 100 ml
produkt leczniczy wydawany bez przepisu lekarza - OTC

Lek zawiera 100 ml wyciągu płynnego złożonego (0,65:1) z:
koszyczka rumianku (Matricaria recutita L.), kory dębu (Quercus spp.), liścia szałwii (Salvia officinalis L.), ziela arniki (Arnica montana L.), kłącza tataraku (Acorus calamus L.), ziela mięty pieprzowej (Mentha piperita L.), ziela tymianku (Thymus spp.) (2/2/2/1/1/1/1)
Ekstrahent: etanol 70% (V/V).
Zawartość etanolu 60-70% (V/V).

Wskazania: Lek tradycyjnie stosowany w zapaleniu dziąseł i jamy ustnej (w tym zapaleniu języka),w powierzchownym zapaleniu przyzębia,jako środek ściągający, przeciwbakteryjny i przeciwzapalny,w skłonności do krwawienia z dziąseł i pomocniczo w parodontozie jako środek ściągający.

Przeciwwskazania: uczulenie na arnikę, rumianek lub inne rośliny z rodziny astrowatych (Asteraceae), dawniej złożonych (Compositae), miętę, korę dębu, liść szałwii, kłącze tataraku, tymianek lub którykolwiek ze składników leku.

Sposób stosowania i droga podania:  Dorośli: 15% roztwór wodny leku: odmierzyć 10ml leku (do niższej kreski) za pomocą dołączonej miarki i uzupełnić wodą (do wyższej kreski). Młodzież i dzieci powyżej 6 roku życia: po konsultacji z lekarzem. Dzieci poniżej 6 roku  życia: nie stosować.  Lek przeznaczony do płukania jamy ustnej. Lek stosować przez 7 dni, w przypadku gdy objawy nasilają się lub nie ustępują należy skonsultować się z lekarzem. Lek może być stosowany do ustąpienia objawów.

Podmiot odpowiedzialny:
Phytopharm Klęka S.A., Klęka 1, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą


Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

0270

Specyficzne kody

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii: