Zostaw nam wiadomość


Niestety nie jesteśmy w tej chwili dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
KATEGORIE

Eludril care płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml

23,50 zł

Płyn do płukania jamy ustnej wspomagający codzienną higienę jamy ustnej. Zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej i powstawaniu próchnicy. Nie zawiera alkoholu. Gotowy do użycia bez rozcieńczania.

Ilość
W magazynie

Eludril care płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml

Zawiera chlorek cetylpirydyny 0,05%

Płytka nazębna jest głównym czynnikiem problemów z dziąsłami. EludrilCARE zapobiega i ogranicza odkładanie się płytki nazębnej, zawiera chlorheksydynę i chlorek cetylpirydyny, które mają właściwości oczyszczające. Pomaga zachować zdrowe, gładkie i mniej podrażnione dziąsła. Skuteczność przeciwpłytkowa potwierdzona klinicznie. Miętowy smak odświeża oddech każdego dnia


Płyn ELUDRILCare przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Jej działanie zostało testowane pod kontrolą odontologiczną i pediatryczną. Stosowanie płynu do płukania jamy ustnej Eludril Care nie powoduje zaburzeń flory bakteryjnej. Dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym zalecany jest do stosowania po leczeniu implantologicznym, dla osób z tendencją do stanów zapalnych i krwawienia dziąseł, podczas leczenia ortodontycznego oraz dla osób noszących protezy zębowe. Polecany jest także do stosowania w fazie podtrzymującej po postępowaniu stomatologicznym.

Stosowanie: Płyn do płukania jamy ustnej ELUDRIL Care należy stosować po szczotkowaniu zębów. Zaleca się płukać jamę ustną 15ml, nierozcieńczonego płynu przez 30 sekund. Nie należy połykać płynu oraz płukać ust wodą po zastosowaniu płukanki.


Skład: Water (Aqua), Propylene Glygol, Xylitol, Glycerin, Cetylpyrydinium Chloride, Flavor (Aroma), Lactic Acid, Limonene, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Potassium Acesulfame, Cl16255,Sodium Propionate.

Dystrybutor:
Pierre Fabre Oral Care Medicament Polska Sp. z o.o.
ul. Belwederska 20/22, 02-762 Warszawa

2413

Specyficzne kody

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii: